Tüm havalandırma uygulamalarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Profesyonel mutfakların havalandırılması için size hızlı ve verimli çözümler sunuyoruz.

Bir bara, restorana ve kafeye ait havalandırma sistemlerini oluştururken, iki ana öncelik göze çarpıyor: tesisteki ziyaretçilerin konforu ve sıcak mağazada bulunan mikro iklim.

Konuk salonlarında havalandırma konusu oldukça basitse, sıcak mağazalar çok daha karmaşıktır, çünkü sıcak hava depolarını hesaplama yöntemleri çok fazladır ve hesaplamaların sonuçlarındaki fark, ve sonuç olarak, personelin rahatı, çok daha önemlidir.

Belirli bir durumda en uygun olan hesaplama yöntemlerinden hangisi konuya özgü bir dizi faktöre bağlıdır ve seçim sonuçta sonucu belirleyecek olan tasarımcının yeteneğine, niteliklerine ve deneyimine dayanır.

Cafe & Restaurant Havalandırma

Cafe & Restaurant Havalandırma

Havalandırma sistemlerinde; Restoranların, kafeteryaların havalandırılması için gereksinimler normatif belgelerde açıklanmıştır ve genel olarak basittir.

50 ya da daha az parçalı besleme ünitelerinde, yemek odasının ve sıcak su deposunun havalandırması tek bir sistem olarak tasarlanabilir.

Bir davlumbaz değişimi ya da tam bir kurulum için olsun, her profesyonel yapıya uygun hava tahliye çözümleri sunmak için müdahale ediyoruz. Topluluklar, şirket restoranları gibi tüm taleplere cevap veriyoruz … İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, profesyonellerden oluşan ekibimiz kesin bir çalışma gerçekleştirir ve size tam bir kurulum önerir. Ücretsiz fiyat teklifi için bize ulaşın.

Cafe & Restaurant Havalandırma

Cafe & Restaurant Havalandırma

Restoranınızın mutfağını havalandırmanız mı gerekiyor?

Yiyecek fabrikanızı veya satış alanınızı soğutmak için mi?

Üretim laboratuvarınızın havalandırma sistemini A’dan Z’ye kadar projelendirdiniz mi?


Her halükarda, verimlilik arayışınızı yasal yükümlülüklerinizi tam uyum ile birleştiriyoruz. Projenizin konfigürasyonuna uyarlanmış bir sonucu garanti eden çalışma ve hava arıtma sisteminizin kurulumunu garanti ediyoruz.

Cafe & Restaurant Havalandırma

Cafe & Restaurant Havalandırma

Şimdi çok uzmanlaşmış olan profesyonel mutfaklar; özellikle havanın arıtılması konusunda kısıtlamaların önemli ve özel olduğu belirli çalışma alanları haline gelmiştir.

Temsil ettiğimiz markalar için kalite temel bir adımdır. ISO 9001 sertifikalıdır ve ISO 9001 kalite sistem belgesine ve CE ürün işaretlemesine uymak için kaynakları, yapıları, prosedürleri ve kontrol araçlarını oluşturmayı taahhüt ederiz.

Cafe & Restaurant Havalandırma

Cafe & Restaurant Havalandırma

Endüstriyel mutfaklarda duman ve kokuları boşaltmak için tasarlanmış bir hava tahliye sistemi vardır.

Çıkarılan buharlar, filtrelerde, kaputta, kanallarda ve ekstraktörler de biriken çok miktarda yağ içerir. Bu yüksek derecede yanıcı yağlar çoğu restoran yangınının nedenidir. Ek olarak, tıkanmış sistemler fanın zorlanmasına neden olur ve bu da enerji tüketimini artırır ve yetersiz havalandırma nedeniyle istenmeyen kokulara neden olur. Ekstraksiyon sistemlerinin düzenli temizliği ile iyi yapacağımız tüm bu risklere karşı korunmak mümkündür. Restoranlar ve kafeler için havalandırma çok önemlidir, bu nedenle halka açık catering şirketlerinin sahipleri seçimlerini acele etmemelidir. Piyasa, çok sayıda farklı iç ve dış havalandırma sistemi sunmaktadır. Rahat bir mikro iklim oluşturmak için restoranlarda havalandırma ve yakıt ikmali kullanıyoruz. Çoğu kurumda, dünyaca tanınmış üreticiler tarafından ekipman tercih edilir, çünkü birçok avantaja sahiptir

 

Cafe & Restaurant Havalandırma

Cafe & Restaurant Havalandırma

WhatsApp Canlı Destek
Gönder