Baca sistemleri ve çeşitleri için doğru adrestesiniz…

Havalandırma bacası imalatını ve montajını kendi bünyemizde yapmakta olup en ekonomik çözümleri rekabet edecek ölçüde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Müşteri ayırt etmeden işin küçüklüğü yada büyüklüğü fark etmeksizin aynı kalite ve ekonomik çözümü sizlere sunmak en büyük arzumuz.

Projelendirmeyi uzman mühendis ekibimiz sizler için en faydalı olacak şekilde tasarlar ve uygulamaya sunar. Gerekli izin ve ölçümlemeler ile sizleri yormaz.

Çift cidarlı baca, Krom baca, İzolasyonlu baca, Baces baca, Baca imalatı ve Paslanmaz baca sistemleri ile ilgili her türlü projelendirme uygulama ve montajı.

Pitre havalandırma olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duyarız.

Baca havalandırma kanalları

Ayrıca diğer mekanik tesisat işleriniz veyahut merak ettiğiniz konular var ise lütfen bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyin, diler iseniz direk canlı destek hattımızdan veya 0212 580 4311 / 0534 068 8915 iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz baca çeşitleri çift cidarlı sistemler ve bilimum baca işlerinizi profesyonel ekibimizle kusursuz bir biçimde imalatını ve montajını yapmaktayız.

Paslanmaz baca çeşitleri ve uygulamaları.

Alışveriş Merkezleri, hastaneler, fabrikalar, sanayii tesisleri, imalatçıların bulunduğu alanlarda ve oteller gibi çeşitli kurum ve kuruluşlara paslanmaz çelik baca.

Baca filtreleri, kendi kendini taşıyabilen baca, baca aksesuarları, baca tamamlayıcıları, hermetik baca, kombi bacası, hermatik kombi bacası, çelik baca imalatı, projelendirmesi ve uygulaması konusunda hizmet vermektedir.

Paslanmaz baca kullanım alanları.

Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile sizlere en ekonomik projelendirmeyi sunar en yüksek verimi alacağınız şekilde montajını gerçekleştiririz.

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmekten onur duyarız.

Renkli baca, davlumbaz baca ve boru baca imalatı.
www.pitrehavalandirma.com iletişim adresimiz

WhatsApp Canlı Destek
Gönder